Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gdyby nic to ich nie kosztowalo to matury z taka wiedza bys nie miala a swoj wysilek to WC jedynie bylby cos wart [/quote] nie oceniej zbyt pochopnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę bardzo oto mamy pełny obraz nie tylko Lubelszczyzny ale całej polskości! Jak pojawia się u nas jakiś "egzotyczny " przybysz czczący np; muszkę, zajączka, trawkę czy cokolwiek innego od razu okrzykuje się jako dyskryminowany i prześladowany bo ktoś publicznie nie pozwala mu oddawać hołdu przedmiotowi jego czci ,chociaż w naszej tradycji ten przedmiot jego czci jest "złym omenem" W tym przypadku grupa rodziców widocznie z bardzo zakorzenionymi wartościami swej kultury religijnej (tej właściwej nie klerowej). Rodzice którzy wiedzą,że właśnie ta religia dała początek państwu POLSKIEMU. Posłali nawet swoje dzieci do szkoły o charakterze chrześcijańskim więc MAJĄ PRAWO DECYDOWAĆ O CHARAKTERZE WYCHOWANIA SWOICH DZIECI! To po pierwsze; a po drugie piątek dla chrześcijanina powinien być dniem szczególnym i do nie dawna faktycznie tak było, ale ta tradycja stała się dla wieku nie wygodna więc zamiast powstrzymać się od konsumpcji mięsa tego dnia oddajemy "cześć" Hot-dogom, burgerom i innym takim bo to jest dla nas wygodniejsze, i kolejny bożek jest zadowolony czyli KOMERCJA. BRAWO RODZICE TYCH DZIECI NADCHODZI CZAS KIEDY ZACZNĄ NAS PRZEŚLADOWAĆ, BO OBECNEJ DEMORALIZACJI NIC JUŻ CHYBA NIE JEST W STANIE POWSTRZYMAĆ.Czas i Słowo się wypełnia! Ps do wszystkich " światowych" ludzi którzy mają inne zdanie niż moje ; Każdy ma prawo do własnego poglądu. A ci którzy zamierzają bluzgać na mnie- Pamiętajcie to świadczy o was i potwierdza moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jihad napisał:
Jeśli chodzi o imprezę w piątek to tu nie chodzi o sprzeczność z wiarą katolicką, ale Żydowską - Judaizm ! W piątek wieczorem zaczyna się szabat ! I o to tu chodzi. 24 małżeństwa w szkole to pewnie wyznania Judaizmu. Ot cała afera.
Chrześcijaństwo wywodzi się z Judaizmu to fakt.Ale w tym przypadku Żydzi wierzący w Boga który ześle swego Syna na ziemię oczekiwali i nadal oczekują na Mesjasza, gdyż Chrystus nie odpowiadał ich wyobrażeniom o Bogu nie tego się spodziewali! Więc go ukrzyżowali i część żydów właśnie w tym momencie uwierzyła w Jezusa Chrystusa i mamy od tego momentu Chrześcijaństwo a pozostali ciągle czekają na przyjście Mesjasza! Więc Chrześcijanie w piątek czczą śmierć Jezusa Chrystusa a nie szabat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andy od kiedy nasze dzieci uczęszczają do szkół chrześcijańskich? Z mojej wiedzy wynika,iż na dzień dzisiejszy są to szkoły świeckie-chociaż...widzę wielkie zagrożenie. Tobie proponuję założenie szkółki w pełni spełniającej oczekiwania fanatyków religijnych- BIZNES GWARANTOWANY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grześ napisał:
Tak, tak, a ty płacz "a u was biją murzynów!" Na was - lemingi - argumenty są zbędne: tu się prosi o deratyzację raczej ...:-)
Ciebie to już tylko zutylizować należy. Inteligentny inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andy napisał:
Proszę bardzo oto mamy pełny obraz nie tylko Lubelszczyzny ale całej polskości! Jak pojawia się u nas jakiś "egzotyczny " przybysz czczący np; muszkę, zajączka, trawkę czy cokolwiek innego od razu okrzykuje się jako dyskryminowany i prześladowany bo ktoś publicznie nie pozwala mu oddawać hołdu przedmiotowi jego czci ,chociaż w naszej tradycji ten przedmiot jego czci jest "złym omenem" W tym przypadku grupa rodziców widocznie z bardzo zakorzenionymi wartościami swej kultury religijnej (tej właściwej nie klerowej). Rodzice którzy wiedzą,że właśnie ta religia dała początek państwu POLSKIEMU. Posłali nawet swoje dzieci do szkoły o charakterze chrześcijańskim więc MAJĄ PRAWO DECYDOWAĆ O CHARAKTERZE WYCHOWANIA SWOICH DZIECI! To po pierwsze; a po drugie piątek dla chrześcijanina powinien być dniem szczególnym i do nie dawna faktycznie tak było, ale ta tradycja stała się dla wieku nie wygodna więc zamiast powstrzymać się od konsumpcji mięsa tego dnia oddajemy "cześć" Hot-dogom, burgerom i innym takim bo to jest dla nas wygodniejsze, i kolejny bożek jest zadowolony czyli KOMERCJA. BRAWO RODZICE TYCH DZIECI NADCHODZI CZAS KIEDY ZACZNĄ NAS PRZEŚLADOWAĆ, BO OBECNEJ DEMORALIZACJI NIC JUŻ CHYBA NIE JEST W STANIE POWSTRZYMAĆ.Czas i Słowo się wypełnia! Ps do wszystkich " światowych" ludzi którzy mają inne zdanie niż moje ; Każdy ma prawo do własnego poglądu. A ci którzy zamierzają bluzgać na mnie- Pamiętajcie to świadczy o was i potwierdza moje zdanie.
- zgadzam się w zupełności. Nie jest ważna jaka to szkoła. Nawet w demokracji decyduje większość, zatem skoro rodzice chrześcijanie, katolicy mający określone priorytety nie chcą aby ich dzieci miały choinkę w piątek, to dlaczego nie można jej zrobić w inny dzień? Dla rodziców ateistów będzie bez większego znaczenia, kiedy ich dziecko będzie na choinkowej zabawie. Poza tym można przecież wspólnie wybrać taki dzień, który większości będzie odpowiadał. A tym tak opluwającym katolicyzm radzę sobie o tym przypomnieć, jak nagle poczują jednak, że przydałaby się im pomoc B., a wcześniej, czy później taka chwila nadejdzie. Mówię to z doświadczenia. Własnego doświadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej art. 53 Nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczenia w praktykach religijnych. - czy ktoś zmusza uczniów 24 małżeństw do nieuczestniczenia w praktykach katolickich poprzez obowiązkową obecność na dyskotece? Przypominam, że szkoła jest państwowa a więc zgodnie z Konstytucją neutralna światopoglądowo (art. 25) w związku z tym zachodzi obawa, że 24 małżeństwa i dyrektor szkoły naruszają art 53. ust 1. konstytucji art.52 ust.1 Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii. oraz ww. art.7 poprzez zmuszanie do przestrzegania zasad jednej z religii co równiez narusza art. 25 Konstytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
ludzie ktorzy mowia o zascianku i ciemnocie z powodu odwolania dyskoteki w piatek w SP sami reprezentuja ciemnote i brak tolerancji. skoro wiekszosc rodzicow tak zadecydowala, a to sa ich dzieci!tzn. ze taki wlasnie sposob i takie wartosci chca im wpajać. i zadna osoba z zewnatrz oburzona tekstem nie jest w stani im tego zbronic, ewentualnie mozecie wypisywac dlupoty ,a i tak nie macie nic do gadania. i to jest PIEKNE!!!!!
W tekście było napisane, że dyrekcja dostała pismo z podpisami 24 małżeństw. Podejrzewam, że w tej szkole jest więcej niż dzieci 47 rodzin, czyli odezwała się MNIEJSZOŚĆ, a nie większość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kad napisał:
Najwyższy czas ogrodzić to lubelskie zoo
Jasne z Palikotem na czele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fred napisał:
Ciebie to już tylko zutylizować należy. Inteligentny inaczej...
Poczytajcie lepiej art. pt."RODZINNA HISTORIA PREZYDENTOWEJ W AKTACH IPN" www.gazetapolska.pl/artykuly,kategoria/57/4094
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Andy od kiedy nasze dzieci uczęszczają do szkół chrześcijańskich? Z mojej wiedzy wynika,iż na dzień dzisiejszy są to szkoły świeckie-chociaż...widzę wielkie zagrożenie. Tobie proponuję założenie szkółki w pełni spełniającej oczekiwania fanatyków religijnych- BIZNES GWARANTOWANY!
Ja tego nie wymyśliłem, to jest napisane w powyższym artykule. Sprawdź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jihad napisał:
Jeśli chodzi o imprezę w piątek to tu nie chodzi o sprzeczność z wiarą katolicką, ale Żydowską - Judaizm ! W piątek wieczorem zaczyna się szabat ! I o to tu chodzi. 24 małżeństwa w szkole to pewnie wyznania Judaizmu. Ot cała afera.
a moze zaczyna sie SABAT CZAROWNIC ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L napisał:
W tekście było napisane, że dyrekcja dostała pismo z podpisami 24 małżeństw. Podejrzewam, że w tej szkole jest więcej niż dzieci 47 rodzin, czyli odezwała się MNIEJSZOŚĆ, a nie większość.
"O nowym terminie zabawy zdecydują rodzice na zebraniu w najbliższą środę." A może by tak zamiast wypisywać bzdury przeczytać dokładnie cały artykuł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stos napisał:
a moze zaczyna sie SABAT CZAROWNIC ?
możliwe...więc na stos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kad napisał:
[i]Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej art. 53
- proponuję przeczytać Konstytucję bardziej dokładnie i znaleźć tam artykuł mówiący, że rodzice mają prawo do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Częścią wychowywania jest też czuwanie nad tym co dziecko robi w szkole. I nie ma co tak histeryzować, bo chyba krzywda żadna nikomu się nie stanie, jak zabawa będzie innego dnia. Za moich czasów, a do podstawówki chodziłam w PRL zabawy szkolne były w soboty!!! A dzisiaj raptem wszyscy chcą być ateistami. To jakaś nowa odmiana poprawności politycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wacek napisał:
Posuwa od tyłu starszy gość młodzieńca i mówi. Oh jaką masz ciasną pupę ! Na co młodzieniec odpowiada - bo ja jestem dopiero na pierwszym roku księże biskupie !
A ty komu dupy dawałe? Bykowi czy piesek sie bawił? Oj ty pojebie pier***nij sobie w łeb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grześ napisał:
Nie jestem fundamentalistą - po prostu mam mózg, a wersja mojego systemu operacyjnego - w przeciwieństwie do twojej - posiada opcję "myśl samodzielnie". BTW, płacą wam za te pro-brukselskie wpisy, czy wy sami tak z siebie głupi jesteście?Grześ z dawnej 6-ki
Grzesiu, czy Ty przypadkiem nie jesteś jednym z obrońców krzyża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze - popieram, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty79 napisał:
bardzo dobrze - popieram, pozdrawiam
Jakim prawem w szkołach odbywają się zabawy? Przecież nie minął nawet rok od tragedii smoleńskiej! Czuję, że wypiszę swoje dziecko z tej szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W piątek nie? Jak czytam, że: (rodzice) ..."Powoływali się na chrześcijański charakter szkoły." To zastanawiam się, czy rodzice mieli mochery na głowach? Jeśli nie, to wcześniej czy później (wszystko na to wskazuje) będą je mieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...